کشف 4 کیلو مواد مخدرودستگیری 2 نفر از توزیع کنندگان
31 فروردين 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامي شهرستان آمل : در اين راستا یک دستگاه خودرو پراید نیز به دلیل جاسازی مواد در آن توقیف و به همراه متهمان پس از تشکيل پرونده مقدماتي جهت سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شد .

کمال آنلاین : ولي الله گنجيان مقدم فرمانده انتظامي شهرستان آمل از کشف 4 کيلو گرم انواع مواد مخدر در اين شهرستان خبر داد و گفت: در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و برخورد با عاملان تهیه و توزیع مواد مخدر ،موضوع در دستورکار کارآگاهان پلیس قرار گرفت .

فرمانده انتظامي شهرستان آمل افزود : با اجراي اين طرح که توسط پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان انجام شد،ماموران با هماهنگی مرجع قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دو نفر از عاملان افیونی را دستگیر و قریب به 4 کیلو گرم مواد مخدر از آنان کشف کردند.

سرهنگ گنجيان خاطر نشان کرد : در اين راستا یک دستگاه خودرو پراید نیز به دلیل جاسازی مواد در آن توقیف و به همراه متهمان پس از تشکيل پرونده مقدماتي جهت سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شد .

فرمانده انتظامي شهرستان آمل در پايان خاطر نشان کرد : پليس شهرستان آمل با هدف کاهش ناامني در جامعه ، پاکسازی نقاط آلوده و برخورد بافروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر ، مصمم تر از گذشته و با اراده اي خلل ناپذير تا پاکسازي کامل به پیش میرود و در این راه همکاری و تعامل شهروندان از طریق 110 مهمترین پشتوانه و ابزار در کشف جرائم بوده است .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0