تکریم به یادماندنی مددجویان بنیاد کودک آمل از حامیان وکفیلان خود+عکس
28 فروردين 1396 ، دیدگاه 0
مدیرعامل دفتربنیاد کودک آمل : دفتر بنیاد کودک آمل سال 1386 تاسیس شد و اکنون تعداد مددجویان این بنیاد که کودکان مستعد را نیز زیرپوشش خدمات حمایتی خود دارد به بیش از 450نفر افزایش یافته است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : مددجویان زیرپوشش بنیاد کودک شعبه شهرستان آمل در آیینی که به مناسبت گرامیداشت روز پدر توسط این شعبه برگزار شد، از حامیان مالی وکفیلان خود تجلیل کردند.

در این مراسم پس از افسانه اسدپور مدیرعامل دفتربنیاد کودک آمل، گزارشی از فعالیت های دفتر آمل در سال گذشته ارائه کرد.

وی افزود: دفتر بنیاد کودک آمل سال 1386 تاسیس شد و اکنون تعداد مددجویان این بنیاد که کودکان مستعد را نیز زیرپوشش خدمات حمایتی خود دارد به بیش از 450نفر افزایش یافته است.

مدیرعامل دفتربنیاد کودک آمل افزود: این دفتر در روزهای پایانی سال و به منظور تهیه بسته های حمایتی عیدانه مددجویان زیرپوشش با کمک مالی که حامیان بنیاد وکفیلان مددجویان اختصاص دادند با اهدای بیش از 100میلیون تومان در آستانه عید نوروز به آنها کمک شد.

اسدپور به برنامه روز پدر برای تجلیل از حامیان مالی وکفیلان کودکان بنیاد کودک اشاره کرد وگفت: در این برنامه هرچند با تاخیر برگزار شد، هدف آن بود که بچه ها از حامیان خود تجلیل کردند ودراین همایش نیز به نمایندگی، از 36 نفر از این حامیان مالی و کفیلان تجلیل شد.

وی همچنین از برگزاری دو برنامه ویژه جشن ویژه برای کفیلان بنیاد کودک در تابستان امسال ونیز جشن ویژه همراه با افطاری برای اعضای بنیاد کودک در ماه مبارک رمضان خبر داد.

مدیرعامل دفتربنیاد کودک آمل همچنین درخصوص دیگر برنامه های این دفتر آمل گفت: به منظور افزایش روحیه ی مددجویان، اردوهای تفریحی و آموزشی در تعطیلات تابستانه مدارس برای آنها برگزار می شود، تا  در این اردوها فرزندان مستعد بنیاد اوقات خوشی را در کنار هم گذراندند و با کلاس های مشاوره ای که برایشان برگزار شد توانستند دغدغه ها و مشکلاتشان را بیان کنند.

اسدپور یادآورشد: دفتر بنیاد کودک آمل کلاسهای متعددی را نیز برای مددجویان خود برگزار می کند، کلاسهای تقویتی و کمک درسی و همچنین مشاوره های فردی و گروهی به خانواده ها و مددجویان که نقش مهمی در ارتقای کیفیت زندگی آنها داشته است.

به گفته او، یکی دیگر از فعالیت های دفتر بنیاد کودک آمل مشارکت در طرح سراسری توزیع ارزاق بنیاد کودک است. در این طرح که به مناسبت های مختلف صورت می گیرد بسته های مواد غذایی شامل برنج، روغن، حبوبات و سایر مایحتاج، بین مددجویان و خانواده های آنان توزیع می شود.

دراین مراسم از اعضای هیات مدیره، پرسنل وحامیان مالی بنیاد کودک آمل تجلیل شد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0