انهدام باند سرقت احشام با 10فقره سرقت در آمل
28 فروردين 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامي شهرستان آمل : ماموران پلیس با شناسایی مخفیگاه متهمان با هماهنگی قضائی این افراد به نام های"محمد- ت "،"مراد- ت"و"حسینعلی-ت" را که غیر بومی و اهل یکی از استان های همجوار بودند را در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سرهنگ ولي الله گنجيان مقدم از انهدام باند سارقان با 10 فقره سرقت و کشف تعدادی احشام سرقتی خبر داد و گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت احشام در سطح شهرستان آمل، موضوع در دستور کار مأموران پليس آگاهي قرار گرفت.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل تصريح کرد: ماموران با انجام تحقيقات پليسي و بررسي صحنه جرم دريافتند، سارقان با استفاده از دو خودروي وانت و موتورسیکلت شبانه به محل اسکان دام ها رفته و با تخريب ديوار و درب دامداري ها اقدام به سرقت احشام مي کنند.

سرهنگ گنجیان مقدم، افزود: مأموران پليس آگاهي با انجام اقدامات اطلاعاتي و فنی و استفاده از شگرد های خاص پلیسی رد سه سارق احشام از اعضای باند را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، خاطر نشان کرد: ماموران پلیس با شناسایی مخفیگاه متهمان با هماهنگی قضائی این افراد به نام های"محمد- ت "،"مراد- ت"و"حسینعلی-ت" را که غیر بومی و اهل یکی از استان های همجوار بودند را در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.

گنجیان مقدم، خاطر نشان کرد: متهمان در تحقيقات و بازجويي هاي فني پليس به10 فقره سرقت احشام در این شهرستان اعتراف کردند و تعدادی احشام سرقتی به همراه مالخر در یکی از شهرستان ها کشف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل با هشدار به دامداران در خصوص استخدام کارگران غیر بومی و اتباع بیگانه هشدار داد و افزود: دامداران دقت نظر بیشتری داشته باشند و از اشخاص ناشناس استفاده نکنند و در صورت برخورد با موارد مشکوک، بلافاصله موضوع را به مرکز فوريت هاي پليس 110 اعلام کنند .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0